Kompiuterinių piešinių konkurso "KALĖDŲ STEBUKLAI 2016" nugalėtojai
The  winners of contest "Miracles of Christmas 2016"

Sveikiname visus konkurso "KALĖDŲ STEBUKLAI 2016" nugalėtojus! 

Visiems konkurso dalyviams linkime gražių artėjančių švenčių! Būkite visada tokie kūrybingi, tikintys Kalėdine pasaka ir stebuklais... 

Dalinkitės savo nuostabiomis idėjomis ir fantastiškais darbais.

Tegul Šv. Kalėdos tampa šilumos, jaukumo ir tyrumo laikotarpiu – šventa tradicija, kuri niekada nepraranda savo tikrosios dvasios.
Linksmų švenčių!

 

 

Diplomai ir dovanėlės konkurso NUGALĖTOJAMS, bei padėkos jų mokytojams  bus išsiųstos į jų mokyklas.

 

DĖMESIO!

Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centro įsakymas bus išsiųstas visiems konkursui mokinius ruošusiems mokytojams

 į kiekvieno el. paštą.

NUOŠIRDUS AČIŪ KONKURSO RĖMĖJAMS,  

KURIŲ DOVANĖLĖS DŽIUGINS KONKURSO

NUGALĖTOJUS!

1 - 4 klasių grupės nugalėtojai ( 1 group winners)

1 VIETA - Ernestas Lukočius 4 kl., Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla, mokytoja Ingrida Kumpikevičienė.

      PRIZAI:

  • pakvietimas į Klaipėdos AKROPOLIO APOLLO boulingą.

  • Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos dovanojamas 20 eur AKROPOLIO dovanų čekis.

  • 20 eur UAB "Eurobiuro" dovanų čekis (galioja visus metus visuose "Eurobiuro" padaliniuose Lietuvoje)

  • pakvietimas į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą valdyti simuliacinį laivą (kvietime bus nurodyta, kaip susisiekti ir susitarti dėl laiko)

  •  

2 VIETA - Paula Petrauskaitė 1 kl., Panevėžio "Vilties"  progimnazija, mokytoja Asta Sakalienė.

       PRIZAI:

  • pakvietimas į Klaipėdos AKROPOLIO LEDO ARENĄ.

  • 10 eur UAB "Eurobiuro" dovanų čekis (galioja visus metus visuose "Eurobiuro" padaliniuose Lietuvoje)

  • pakvietimas į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą valdyti simuliacinį laivą (kvietime bus nurodyta, kaip susisiekti ir susitarti dėl laiko)

  •  

3 VIETA - Danielius Vasilčiuk 1 kl., Klaipėdos Gedminų progimnazija, mokytoja Daiva Gaučytė.

       PRIZAI:

  • pakvietimas į Klaipėdos AKROPOLIO LEDO ARENĄ.

  • pakvietimas į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą valdyti simuliacinį laivą (kvietime bus nurodyta, kaip susisiekti ir susitarti dėl laiko)

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

5 - 6 klasių grupės nugalėtojai ( 2 group winners)

1 VIETA - Saulė Petrauskaitė 6 kl., VšĮ Pranciškonų gimnazija, Kretinga, mokytoja Edita Mėžetienė.

      PRIZAI:

  • pakvietimas į Klaipėdos AKROPOLIO APOLLO boulingą.

  • Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos dovanojamas 20 eur AKROPOLIO dovanų čekis.

  • pakvietimas į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą valdyti simuliacinį laivą (kvietime bus nurodyta, kaip susisiekti ir susitarti dėl laiko)

  •  

2 VIETA - Saulė Skliuderytė 5 kl., Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija, mokytoja Rasa Medutienė.

      PRIZAI:

  • šventinis vaikiškas kuponas į Formum Cinemas Klaipėdoje.

  • 10 eur UAB "Eurobiuro" dovanų čekis (galioja visus metus visuose "Eurobiuro" padaliniuose Lietuvoje)

  • pakvietimas į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą valdyti simuliacinį laivą (kvietime bus nurodyta, kaip susisiekti ir susitarti dėl laiko)

  •  

3 VIETA - Алеся Силицына 12 лет, Школа Но 677 Санкт Петербург, Учитель А.М.Совчюк

      PRESENTS:I:

  • Lithuanian candy and chocolate.

  • 2017 calendar.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

7 - 8 klasių grupės nugalėtojai ( 3 group winners)

1 VIETA - Aleksandra Danilišina 8 kl., Klaipėdos "Santarvės" pagrindinė mokykla, mokytoja Larisa Galkina.

      PRIZAI:

  • pakvietimas į Klaipėdos AKROPOLIO APOLLO boulingą.

  • Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos dovanojamas 20 eur AKROPOLIO dovanų čekis.

  • 10 eur UAB "Eurobiuro" dovanų čekis (galioja visus metus visuose "Eurobiuro" padaliniuose Lietuvoje)

  • pakvietimas į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą valdyti simuliacinį laivą (kvietime bus nurodyta, kaip susisiekti ir susitarti dėl laiko)

  •  

2 VIETA - Karina Iljesevičiūtė 8 kl., Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, mokytoja Marija Suščinskienė.

      PRIZAI:

  • pakvietimas į Klaipėdos AKROPOLIO LEDO ARENĄ.

  • 20 eur UAB "Eurobiuro" dovanų čekis (galioja visus metus visuose "Eurobiuro" padaliniuose Lietuvoje)

  • pakvietimas į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą valdyti simuliacinį laivą (kvietime bus nurodyta, kaip susisiekti ir susitarti dėl laiko)

  •  

3 VIETA - Elodie Pelletier, 13 years old, Lycée Jean Prevost, Montivilliers, France

      PRESENTS:I:

  • Lithuanian candy and chocolate.

  • 2017 calendar.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

9 - 12 klasių grupės nugalėtojai ( 4 group winners)

1 VIETA - Anita Cvetkova 11 kl., Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, mokytoja Marija Suščinskienė..

      PRIZAI:

  • Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos dovanojamas 20 eur AKROPOLIO dovanų čekis.

  • 10 eur UAB "Eurobiuro" dovanų čekis (galioja visus metus visuose "Eurobiuro" padaliniuose Lietuvoje)

  • pakvietimas į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą valdyti simuliacinį laivą (kvietime bus nurodyta, kaip susisiekti ir susitarti dėl laiko)

  •  

2 VIETA - Andrius Kalvaitis 10 kl., Kelmės specialioji mokykla, mokytojas Valdas Kančauskas.

      PRIZAI:

  • pakvietimas į Klaipėdos AKROPOLIO LEDO ARENĄ.

  • Klaipėdos Gedminų progimnazijos dovanojamas 10 eur AKROPOLIO dovanų čekis. 

  • pakvietimas į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą valdyti simuliacinį laivą (kvietime bus nurodyta, kaip susisiekti ir susitarti dėl laiko)

  •  

3 VIETA - Ugnė Veršilaitė 11 kl., Kauno technikos profesinio mokymo centras, mokytoja Zita Budrytė.

       PRIZAI:

  • Klaipėdos Gedminų progimnazijos dovanojamas 10 eur AKROPOLIO dovanų čekis

  • pakvietimas į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą valdyti simuliacinį laivą (kvietime bus nurodyta, kaip susisiekti ir susitarti dėl laiko)

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Animacinių filmukų  kūrimo grupės nugalėtojas (animation movies winner)

 

Vaiva Aleknavičiūtė 8 kl., Klaipėdos Tauralaukio progimnazija,mokytoja Alma Maskolaitienė

       PRIZAI: 

  • šventinis vaikiškas kuponas į Formum Cinemas Klaipėdoje.

  • 2017 metų klalendorius.

  • pakvietimas į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą valdyti simuliacinį laivą (kvietime bus nurodyta, kaip susisiekti ir susitarti dėl laiko)

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom

2016 m. konkurse „Kalėdų stebuklai 2016“ dalyvavusios mokyklos:

  • Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykla

  • Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras klubas "Žuvėdra"

  • Klaipėdos "Versmės" progimnazija

  • Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla

  • Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla

  • Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla

  • Kauno Simono Daukanto progimnazija

  • Klaipėdos Vydūno gimnazija

  • Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla

  • Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija

  • Klaipėdos Litorinos mokykla

  • Kauno technikos profesinio mokymo centras

  • Panevėžio „Vilties“ progimnazija

  • Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija

  • Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla

  • Klaipėdos Tauralaukio progimnazija

  • Klaipėdos "Smeltės" progimnazija

  • Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija

  • Klaipėdos "Santarvės" pagrindinė

  • Radviliškio Vaižganto progimnazija

  • Kelmės specialioji mokykla

  • Klaipėdos "Saulėtekio" pagrindinė mokykla

  • Šventosios pagrindinė mokykla

  • VšĮ Pranciškonų gimnazija, Kretinga

  • Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija

  • Kretingos Simono Daukanto progimnazija

  • Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla

  • Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija

  • Klaipėdos ,,Medeinės" mokykla

  • Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla

  • Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

  • Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

  • Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazija

  • Klaipėdos "Aukuro" gimnazija

  • Panevėžio r. Dembavos progimnazija

  • Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija

  • Klaipėdos Simono Dacho progimnazija

  • Прогимназия № 677, Санкт Петербург, Россия

  • Riberro de Carvallo primarry school, Portugal

  • Lycée Jean Prévost, Montivilliers, France

  • Katholiek Secundair onderwijs Maaseik-Kinrooi, Belgium

  • Ribeiro de Carvalho Primary School, Portuguese